SmartMovie

SmartMovie 4.15

Przydatny odtwarzacz i konwerter filmów do telefonu

Zalety

  • Sprawne odtwarzanie filmów
  • Menu z kontekstową pomocą

Wady

  • Problemy z wykrywaniem filmów
  • Czasem przycina klatki

Bardzo dobry
8

SmartMovie to zestaw dwóch programów pozwalający na oglądanie filmów na Twojej komórce. Konwerter instalowany na PC przerabia pliki filmowe na właściwy format, aplikacja w telefonie odtwarza je w pełnoekranowym trybie.

Coraz potężniejsze możliwości telefonów komórkowych sprawiły, że oglądanie filmów na ich małych ekranach stało się normalnością. Niestety wideo zapisane w tradycyjnych formatach zajmuje dużo miejsca, zaś pełna rozdzielczość nie jest przydatna na małych ekranach. Telefony ciągle mają też problemy z obsługa wszystkich formatów multimedialnych.

SmartMovie to pakiet, który rozwiązuje te problemy. Instalowany na komputerze konwerter zamienia film na format przyjazny dla urządzeń mobilnych. Aplikacja w telefonie pozwala odtworzyć film w wygodnym interfejsie wykorzystującym całą powierzchnię wyświetlacza telefonu.

SmartMovie nie radzi sobie jedynie z filmami zapisanymi w formacie MOV. Na szczęście producenci programu wskazują miejsce skąd można pobrać brakujące kodeki. Po ich ściągnięciu, także filmy w tym formacie można oglądać w telefonie. SmartMovie ma czasem kłopot z zauważeniem nowego filmu, zaś podczas odtwarzania zdarzają się przeskoki klatek lub drobne problemy z dźwiękiem - zależy to głównie od możliwości procesora telefonu.

SmartMovie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć kino w kieszeni. Teraz każdy film można zabrać ze sobą w drogę.

SmartMovie obsługuje następujące formaty

AVI, DivX, MPG, MPEG, WMV, M1V, XviD

SmartMovie

Download

SmartMovie 4.15

Opinie użytkowników o SmartMovie